×
Metal Expo

Türk Hava Yolları “Promosyon Show İstanbul Fuarı” nın Resmi Hava Yolu olarak Turkish Conventions kapsamında belirli rezervasyon sınıflarında indirimli ücretler sunmaktadır.
Rezervasyon ve biletleme için lütfen https://www4.thy.com/TKC ziyaret ediniz. Delege sekmesini tıklayarak “123TKM19” ile ilerleyebilirsiniz.

YENİ NESİL FUARCILIK

Günümüzde tüm fuar katılımcılarının ve ziyaretçilerinin en çok ilgilendiği soruyu SKY, baştan cevaplayacak bir anlayışla  fuarlarını  kurguluyor. Katılımcıyı her aşamada bilgilendiren ve fuarı ziyaret edecek profili, önceden belirlenmiş bir içerikle katılımcının kaygılarını gideren, katılımcı ve ziyaretçi memnuniyetini ilke edinen fuarlarla yeni ufuklara yelken açıyor. Fuarcılık ve sektörel dergiler alanında deneyimli kadrolarıyla yeni olmanın avantajını kullanan SKY Fuarcılık, uluslararası işbirlikleri ve ihracatı geliştirme noktasında yerli ve yabancı yatırımcıları, servis sağlayıcıları ve tedarikçileri bir araya getirecek fuar organizasyonları düzenleyerek, ülke ekonomisine katkı sağlamayı hedefliyor.

Promosyon Show
SKY FUARCILIK EKİBİ

Promosyon Show

Murat İçer

Genel Müdür Yardımcısı
m.icer@skyfuar.com
Promosyon Show

Murat Görbulak

Genel Müdür Yardımcısı
m.gorbulak@skyfuar.com
Promosyon Show

Funda Hazar

İdari İşler & Fuarlar Koordinatörü
destek@skyfuar.com
Promosyon Show

Elif Gün

İdari İşler Yardımcısı
iletisim@skyfuar.com
Promosyon Show

Mahmut Dalmış

Pazarlama Direktörü
m.dalmis@skyfuar.com
Promosyon Show

Kağan Kuştutan

Medya & İletişim Direktörü
k.kustutan@skyfuar.com
Promosyon Show

Emrah Ercan

Kidemli Tasarım Uzmanı
e.ercan@skyfuar.com
ORGANİZATÖRLER
Promosyon Show

HIZLI KAYIT FORMU

Yukarı